O nás

Představujeme Vám společnost Rozsvítíme svět, s.r.o. a výrobky WELAIK

Naše obchodní společnost Rozsvítíme svět, s.r.o. jsme oficiálním distributorem pro Českou republiku špičkového světového výrobce elektrických zařízení, společnost WELAIK.

Mezi hlavní produkty WELAIK patří luxusní skleněné dotykové nástěnné vypínače s možností dálkového ovládání a dalšími funkcemi, jako je stmívání anebo časování. K nim rovněž vyrábí a dodává několik druhů a barevných kombinací rámečků a další příslušenství.

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Jako stálice na trhu domácí automatizace si uvědomuje, že bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Produkty WELAIK vytvářejí ucelený luxusní systém řízení osvětlení, audia, videa a přenosu WiFi signálu ve vaši domácnosti, anebo firmě.