Digitální termostat s externí sondou LIVOLO VL-FCQ1-2WP - bílý

Digitální termostat LIVOLO s externí podlahovou sondou v elegantním provedení umožňuje ovládat elektrické topné okruhy o maximálním příkonu 3500W, termostatické hlavice vodního vytápění NO/NC a pomocí externí sondy i teplotu podlahy. Termostat je plně kompatibilní se skleněnými rámečky a lze jej kombinovat do mnohonásobných rámečků s vypínači, zásuvkami WELAIK a LIVOLO.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: VL-FCQ1-2WP
1 728 Kč 1 428,10 Kč bez DPH
Digitální termostat s externí sondou LIVOLO VL-FCQ1-2WP - bílý
termostat bíly welaik
WELAIK

LIVOLO VL-FCQ1-2WP Digitální termostat s externí sondou – bílý

Termostat je plně kompatibilní se skleněnými rámečky WELAIK.

Digitální dotykový termostat s externí podlahovou sondou LIVOLO VL-FCQ1-2WP s možností ovládání elektrických topných okruhů s maximálním příkonem cca. 3 500W, termostatických hlavic vodního vytápění NO/NC s elektrickým napětím 230V AC případně teploty podlahy pomocí externí podlahové sondy. Termostat je plně kompatibilní se skleněnými rámečky WELAIK a lze jej kombinovat do mnohonásobných rámečků s vypínači, zásuvkami a tlačítky WELAIK.

Termostat vypnete dotykem na červený kroužek, čímž se termostat opětovně uvede do režimu vypnutí tzn. standby režimu a na displeji se nezobrazuje žádná hodnota. Dokáže zobrazovat teplotu ve stupních Celsia a stupních Fehrenheit. Přepnutí mezi jednotkami provedete současným přidržením tlačítek“+” a “-” na několik sekund. Termostat LIVOLO lze použít také pro ovládání elektrických a plynových kotlů, k regulaci kotlů na tuhé palivo nebo po připojení externí sondy i pro měření teploty podlahy. Termostat měří aktuální teplotu, kterou zobrazuje na dvoumístném podsvíceném displeji.

Termostat umožňuje také měření teploty podlahy, na základě externí podlahové sondy, která je součástí balení.

Režimy termostatu

I. Režim vypnutí – indikátor termostatu uprostřed svítí modře (modrý kroužek) a termostat na displeji nezobrazuje teplotu. Jedná se o defaultní režim termostatu po připojení napájení 230V AC. Termostat bez aktivace vytápění není ve funkčním stavu a nachází se v standby režimu.

II. Režim teplotní senzor – režim lze aktivovat dotykem na modrý indikátor (modrý kroužek). Po úspěšné aktivaci se modrý indikátor změní na červený a na displeji se zobrazí aktuálně naměřená hodnota teploty vzduchu. Termostat v tomto režimu ještě nereguluje topení, pouze zobrazuje teplotu vzduchu.

III. Režim vytápění – termostat se do režimu vytápění přepne okamžitě po nastavení teploty pomocí tlačítek “+” a “-“. Nastavením teploty na požadovanou hodnotu aktivujete režim vytápění a od daného momentu termostat reguluje vytápění tzn. spíná ovládací napětí 230V AC podle nastavené hodnoty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termostaty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: