Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

panel skleněný 1 - tmavě šedý

Jednoduchý krycí panel - tmavě šedý

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A191DS1
154 Kč 127,27 Kč bez DPH
panel skleněný 1 - tmavě šedý
A191DS1
WELAIK

Každá naše zásuvka na zeď má nadčasový design, který si ihned oblíbíte. Designové zásuvky jsou navíc skvělým doplňkovým prvkem do každého domova. Vyberte si nástěnnou zásuvku v černé, bílé, šedé nebo béžové barvě. Dále si můžete zakoupit zásuvky jednoduché, nebo vícestupňové. Například jednoduchá zásuvka se hodí pro místa, kde využíváte pouze jedno zařízení. Naopak například čtyřstupňovou zásuvku doporučujeme umístit do kanceláří, kde používáte více zařízení. Podívejte se také na náš sortiment vypínačů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panel vypínače
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...