Schodišťové osvětlení 12V – LED panel ivory creme

Schodišťové LED svítidlo WELAIK 12VDC – panel ivory creme.

 

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: WLED-14 NW
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Schodišťové osvětlení 12V – LED panel ivory creme

Schodišťové LED svítidlo WELAIK 12VDC – panel ivory creme.

Schodišťové osvětlení MFW 4000K je ideální pro osvětlení chodeb a schodišť. Má velmi moderní design, který umožňuje osvětlit průchozí prostory s nízkou spotřebou, ale s dostatkem světla.

Napájení na 12 V, zapotřebí použití trafa. Tyto moduly se používají převážně jako schodišťové, nebo jiné orientační osvětlení osazené ve zdi.

Značka: MFW

Typ: Schodišťové (nástěnné) osvětlení

Snadná instalace

Napětí: 12VDC

Spotřeba: 0,24W

Okolní teplota: -25 až 50 °C

Do klasické podomítkové krabičky s hloubkou min. 40 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientační schodišťové osvětlení
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová / Ivory creme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...