Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

zásuvka elektro jednonásobná -ivory creme EU

Modul zásuvky A8EB WELAIK

 

barva ivory creme

 

 SCHUKO zásuvky jsou německého typu (používané v Německu a Rakousku) - nemají ochranný kolík, ale místo něj dva ochranné kontakty po stranách, a jejich použití na území ČR a SR nedoporučujeme. Určeny jsou převážně pro ostatní trhy v EU ( DE, AT, PL, HU, RO atd.)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A8EL
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
zásuvka elektro jednonásobná -ivory creme EU
A8EL 1
WELAIK

A8EL

zásuvka je kompatibilní s rámečkem LIVOLO

rozměry zásuvky: 80x80x40 mm

upevnění: šroubové svorky

technické parametry: 16A, 250V AC

dětská pojistka

kryt zásuvky se strojkem, pro kompletní zásuvku je třeba přikoupit rámeček!

 

Tendencí je, aby vidlice (podle CEE 7/7) byly plně funkční v obou těchto typech zásuvek, tedy aby byly vybaveny jak kolíkovou zdířkou, tak vodivými ploškami pro pružné kontakty. V této vidlici jsou navíc postranní výlisky dle německých norem - vidlice není zcela kulatá.

 

Elektrické spotřebiče s jednofázovým napájením, prodávané v České republice, jsou tak opatřeny vidlicemi, které umožňují jejich bezpečné používání ve většině zemí Evropy. Říká se jim Unischuko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásuvka - strojky
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...