zásuvka elektro jednonásobná -černá EU

Modul zásuvky A8EB WELAIK

 

barva černá

 

SCHUKO zásuvky jsou německého typu (používané v Německu a Rakousku) - nemají ochranný kolík, ale místo něj dva ochranné kontakty po stranách, a jejich použití na území ČR a SR nedoporučujeme. Určeny jsou převážně pro ostatní trhy v EU ( DE, AT, PL, HU, RO atd.)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: A8EB
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
zásuvka elektro jednonásobná -černá EU
A8EB 1(1)
WELAIK

A8EB

 

zásuvka je kompatibilní s rámečkem LIVOLO

 

rozměry zásuvky: 80x80x40 mm

 

upevnění: šroubové svorky

 

technické parametry: 16A, 250V AC

 

dětská pojistka

 

kryt zásuvky se strojkem, pro kompletní zásuvku je třeba přikoupit rámeček!

 

Tendencí je, aby vidlice (podle CEE 7/7) byly plně funkční v obou těchto typech zásuvek, tedy aby byly vybaveny jak kolíkovou zdířkou, tak vodivými ploškami pro pružné kontakty. V této vidlici jsou navíc postranní výlisky dle německých norem - vidlice není zcela kulatá. Elektrické spotřebiče s jednofázovým napájením, prodávané v České republice, jsou tak opatřeny vidlicemi, které umožňují jejich bezpečné používání ve většině zemí Evropy. Říká se jim Unischuko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásuvka - strojky
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...