Modul USB nabíjecí A82USB W-5V černý

WELAIK modul modulu nabíječky A82USB W-5V barva černá.

Nabíjejte svůj telefon přímo ze zásuvky – eliminujte nevzhledné, vyčnívající USB nabíječky. Díky kompatibilitě s našimi skleněnými rámečky si můžete vytvořit svou vysněnou konfiguraci panelu - rámečku. Potřebujete elektrickou zásuvku vedle USB nabíječky? Žádný problém. Náš konfigurátor vám pomůže vytvořit dokonalý produkt.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 1186
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Modul USB nabíjecí A82USB W-5V černý
7844 thumb page 09d55efaad9a9c16d286986773caeb2c
WELAIK

Technická data:

  • napájení - 110-250V AC
  • port USB - 5 V 1 A / 5 V 2.1 A
  • materiál - plast
  • barva - bila
  • rozměry - 80 x 80 x 40 mm
  • typ krabice - standartní Ø 73mm, například - KPR 68 KA
  • uzemnění - ano
  • záruka 24 měsíců
  • certifikáty - CE, RoHS

Doplňkové parametry

Kategorie: USB nabíječky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...