A921 IH modul tlačitka dvojitý, impulsní spínač

Elektronický modul jednoduchého dotykového tlačítka s impulsním spínačem systému WELAIK  - Řazení č.2/0

Kompatibilní s inteligentními systémy: Fibaro, Loxone, DALI, Z-Wave a další.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: A921IH
763 Kč 630,58 Kč bez DPH
A921 IH modul tlačitka dvojitý, impulsní spínač
A921 2 (1)
WELAIK

Bezpotenciálové spínače nacházejí své uplatnění v situacích, kdy samotný spínač WELAIK není určen přímo pro ovládání světelného zdroje, ale spíše pro poskytnutí impulzu modulu, který poté řídí světelný zdroj (například moduly LOXONE, Fibaro, další Z-Wave zařízení a podobně).

Primárním cílem tohoto typu přepínače je uspokojení potřeb inteligentních domácích systémů, které vyžadují tzv. "relé suchého kontaktu". Díky tomuto typu impulsního spínače lze spínat světelné zdroje s napětím 12V, 24V, 115V nebo 230V.

Tlačítko musí být připojené i na nulový vodič "N"

 

Technické parametry produktu:

Napětí: 110 ~ 240V / 50/60Hz (-15% ~ +10%)

Maximální proud pro odporovou zátěž: 5A.

Orientační modré LED podsvícení ve vypnutém stavu.

Zatížení: 1W – 1000W na jeden okruh.

Vlastní spotřeba < 0,1 mA (0,03W)

Provozní teploty od -20°C ~ +70°C

Vzdušná vlhkost méně než 93% RH

Životnost: minimálně 100.000 cyklů

CE / RoHS

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlačítka
Záruka: 2 roky
Kompatibilní s inteligentními systémy: Fibaro, Loxone, DALI, Z-Wave a další.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 1.2.2023
Vše OK

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...