Dálkové ovládání - klíčenka

Dálkový ovladač značky LIVOLO, který je plně kompatibilní s WELAIK.

Frekvence: 433.92MHz

Napájení: baterie  27A/12V (15mA/12V) (nutno dokoupit)

Dosah ovladače: 20 metrů

Pracovní prostředí: -10 až +50°C < 95%RH

Obsluhuje až 3 světelné okruhy

Ovládá 1 stmívač

Napájení: baterie typ : 27A, 12V(není součást balení)

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: VL-RMT-02 KEY
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Dálkové ovládání - klíčenka
RMT 02..
WELAIK

Jednoduchý rádiový ovladač na vypínače WELAIK, ovladač žaluzií nebo stmívače. Umožňuje ovládat až 3 vypínače. A, B, C tlačítka jsou určeny k zapínání a vypínání jednotlivých světel a tlačítko D vypne všechna světla najednou, což je výhodné při odchodu z domu, nebo při usínání.

Dálkový ovladač LIVOLO VL-RMT-02 ve formě klíčenky je určen pro rádiové dálkové ovládání dotykových vypínačů, které mají zabudovaný rádiový přijímač. Rádiové vypínače jsou označeny identifikátorem „R“ za typovým označením vypínače. VL-C701R, VL-C702R nebo WELAIK A913, A914, A923, A924. Rádiové ovládání umožňuje ovládat vaše osvětlení na dálku z pohodlí gauče či postele. Díky rádiovému vysílání lze ovládat i vypínače, které nejsou přímo viditelné tzn. ovládání je možné i přes zeď nebo přes zavřené dveře.

 

Dálkový ovladač umožňuje ovládání vypínačů způsobem zapni/vypni, ovládání tlačítek způsobem „impuls“ a ovládání stmívačů způsobem zapni/vypni a nastav intenzitu osvětlení. Dosah klíčenky je v závislosti na materiálech a složení zdiva cca. 20m. V železobetonových konstrukcích může být tato vzdálenost nižší, případně se omezí dosah pro funkci ovládání osvětlení přes stěnu.

 

Ovladač disponuje tlačítky označenými jako A,B,C,D přičemž tlačítka A,B,C jsou funkční tlačítka pro ovládání tří světelných obvodů a tlačítko D je určeno jako CENTRAL STOP tlačítko tzn. stisknutí tlačítka D vypne všechny rádiové vypínače v dosahu klíčenky. Klíčenka dále umožňuje ovládání stmívání přičemž tlačítky B, C regulujete intenzitu osvětlení nahoru-dolů, tlačítko A stmívač zapne a tlačítko D stmívač vypne. Regulace stmívání je skokovitá tzn. každé stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači přidává, nebo ubírá na intenzitě cca. 10-15%

 

Přiřazení klíčenky k vypínači

 

Pro správnou funkčnost je nutno klíčenku přiřadit k rádiovému vypínači. Přiřazení probíhá v následujících krocích, které je nutno bezpodmínečně dodržet:

 

Dotykový vypínač musí být plně funkční tzn. musí fungovat ovládání osvětlení (resp. stmívání)

 

Dotykový vypínač musí být v rádiovém provedení tzn. LIVOLO typu VL-C701R, VL-C702R nebo WELAIK A913, A914, A923, A924

 

Synchronizaci (přiřazení) na dotykovém vypínači spustíte přidržením tlačítka po dobu cca. 5 sekund, kdy vypínač krátce pípne (krátký tón)

 

Po pípnutí prst z dotykového vypínače uvolníme a stiskneme zvolené tlačítko A,B nebo C pro přiřazení k danému vypínači.

 

Vypínač zaučení potvrdí dalším krátkým pípnutím

 

Od tohoto momentu můžete osvětlení ovládat vypínačem i dálkovým ovladačem

 

Kompatibilní vypínače: Řazení č.1 s RF, Řazení č.5 s RF, Řazení č.5B s RF, Řazení č.6 s RF, Stmívače s RF, Žaluzie s RF

 

Zrušení přiřazení klíčenky k vypínači

 

Zrušení synchronizace (vymazání) na dotykovém vypínači spustíte přidržením tlačítka po dobu cca. 10 sekund, kdy vypínač krátce pípne podruhé (2 x krátký tón) – Vypínač po 5 sekundách pípne poprvé a po 10 sekundách ještě jednou.

 

Po druhém pípnutí prst z dotykového vypínače uvolníme a přiřazené dálkové ovladače jsou vymazány a nelze je dále používat

 

UPOZORNĚNÍ: vymazáním dálkového ovladače vymažete i všechny případné přiřazené vypínače v kombinacích 6+6 , 6+7+6 atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: