trojnásobný skleněný panel 1+2+1 - bílý

A39121W1

Trojnásobný skleněný panel 1+2+1 - bílý

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: A39121W1
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
trojnásobný skleněný panel 1+2+1 - bílý

WELAIK trojnásobný skleněný panel 1+2+1.

Krycí rozměry panelu-dvojrámeček má délku 222 mm (80+71+71).

Panely z tvrzeného skla kromě vysoké odolnosti a výhodné ceny nabízejí i řadu dalších výhod. Především se velice snadno čistí – mají hladký povrch bez spár, který neabsorbuje nečistoty a nepřitahuje prach. Případnou skvrnu lze snadno odstranit – panel stačí utřít vlhkým hadříkem.

Pro demontáž panelu/rámečku doporučujeme použít plochy šroubovák o šířce cca. 5 mm. Skleněný panel/rámeček je kompatibilní se všemi přístroji z řady WELAIK a LIVOLO

Všechny rámečky můžete nainstalovat libovolně dle potřeby: vodorovně nebo svislé.

Pro umístění vícenásobných rámečků se používají stejné elektroinstalační krabice jako při použití jedno rámečků. Tyto krabice se propojí mezi sebou s roztečí 71 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panel vypínače
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...