modul vypínače, jednoduchý ř.1 A911

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače bez skleněného panelu.

Dostupnost Skladem (27 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Kód: A911
434 Kč 358,68 Kč bez DPH
modul vypínače, jednoduchý ř.1 A911
2285 1 modul vypinace jednoduchy r 1 a911
WELAIK

Ovládá jeden světelný okruh z jednoho místa. Řazení: č.1 Technické parametry produktu: Napětí: 110 ~ 240V / 50/60Hz (-15% ~ +10%) Maximální proud pro odporovou zátěž: 5A. Při zátěžích pod 1W na jeden vypínač / okruh použijte LED adaptér z naší nabídky. Orientační modré LED podsvícení ve vypnutém stavu. Zatížení: 1W – 1000W na jeden okruh. Vlastní spotřeba < 0,1 mA (0,03W) Provozní teploty od -20°C ~ +70°C Vzdušná vlhkost méně než 93% RH Životnost: minimálně 100.000 cyklů CE / RoHS

Doplňkové parametry

Kategorie: Moduly
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.12.2023
Rychlé dodání, funguje, spokojenost.

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...