WELAIK Zásuvka skleněná trojnásobná šedá

Kompletní trojzásuvka WELAIK v šedé barvě je klasickou trojnásobnou zásuvkou s ochr. kolíky s montáží do elektroinstalační trojkrabice UK-68.

 Zásuvka trojnásobná s ochrannými kolíky + rámeček z tvrzeného broušeného skla.

16 A, 250 V AC

Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: A3888S1-A8FS
1 012 Kč 836,36 Kč bez DPH
WELAIK Zásuvka skleněná trojnásobná šedá
WELAIK Zásuvka skleněná trojnásobná stříbrná
WELAIK

Technická data:

  • napájení - 110-250V
  • proud - 16 A.
  • materiál - plast, sklo
  • barva - šedá
  • rozměry - trojrámeček  má délku 222 mm (80+71+71)
  • typ krabice - standartní Ø 73mm, například - KPR 68 KA
  • uzemnění - ano
  • záruka 24 měsíců
  • certifikáty - CE, RoHS

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní skleněné zásuvky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...