Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

WELAIK Zásuvka skleněná čtyřnásobná šedá

 Kompletní čtyřnásobná WELAIK  v šedé barvě je klasickou čtyřnásobná zásuvkou s ochr. kolíky s montáží do elektroinstalační čtyřnasobne krabice
Zásuvka čtyřnásobná s ochrannými kolíky + rámeček z tvrzeného broušeného skla.

16 A, 250 V AC

Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A48S1-A8FS
1 348 Kč 1 114,05 Kč bez DPH
WELAIK Zásuvka skleněná čtyřnásobná šedá
WELAIK Zásuvka skleněná čtyřnásobná stříbrná
WELAIK

Čtyřrámeček  má délku 293 mm (80+71+71+71)

Zásuvky jsou v provedení s ochranným kolíkem typu FR a dětskou bezpečnostní pojistkou. Jsou plně kompatibilní s klasickou elektroinstalací a podomítkovými krabičkami KP a KU rozměru 68mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní skleněné zásuvky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...