A921 CH modul tlačitka dvojitý, pro nízké napětí 12/24V

A921CH Elektronický modul dvojitého dotykového tlačítka s impulsním spínačem systému WELAIK. Řazení č.2/0 vhodný pro inteligentní instalace a systémy.

Kompatibilní s inteligentními systémy: Fibaro, Loxone, DALI, Z-Wave a další.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: A921CH
667 Kč 551,24 Kč bez DPH
A921 CH modul tlačitka dvojitý, pro nízké napětí 12/24V
WELAIK A921 CH modul tlačitka dvojitý, pro nízké napětí 1224V
WELAIK

A921 CH

Elektronický modul dvojitého dotykového tlačítka pro nízké napětí systému WELAIK

Bezpotenciálové spínače nacházejí své uplatnění v situacích, kdy samotný spínač WELAIK není určen přímo pro ovládání světelného zdroje, ale spíše pro poskytnutí impulzu modulu, který poté řídí světelný zdroj (například moduly LOXONE, Fibaro, další Z-Wave zařízení a podobně).

Dotykové tlačítko má dva spínané kontakty (řazení č.2/0) vhodný pro inteligentní instalace a systémy ovládání napájení vypínače 12/24 V a spínaný kontakt je bezpotenciální (12/24 V).

 

Technické parametry produktu:

Napětí: 12-24 V/ 50/60Hz (-15% ~ +10%)

Maximální proud pro odporovou zátěž: 5A.

Orientační modré LED podsvícení ve vypnutém stavu.

Zatížení: 1 W – 1000W na jeden okruh.

Vlastní spotřeba < 0,1 mA (0,03W)

Provozní teploty od -20°C ~ +70°C

Vzdušná vlhkost méně než 93% RH

Životnost: minimálně 100.000 cyklů

CE / RoHS

Doplňkové parametry

Kategorie: 2/0
Záruka: 2 roky
Kompatibilní s inteligentními systémy: Fibaro, Loxone, DALI, Z-Wave a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...