skleněný dotykový vypínač schodišťový/křížový kompletní ř.6/7- ivory creme

WELAIK A912L dotykový vypínač (řazení 6/7) je v elektroinstalačním sortimentu novinkou na českém trhu.

 

Dotyková plocha rámečku je vyrobena z tvrzeného skla béžové barvy, velikost rámečku je 80 x 80 mm.
Kolečko na dotykové ploše vypínače označuje místo dotyku a zároveň má i funkci podsvícení. 
Podsvícení je ve dvou barvách – červená/zapnuto, modrá/vypnuto. Vypínač funguje ve standardní elektrické síti 230V a umožňuje ovládat jeden světelný okruh z více míst. Je značený jako řazení č. 6/7 popřípadě jako vypínač č. 6/7.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: A912LL
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
skleněný dotykový vypínač schodišťový/křížový kompletní ř.6/7- ivory creme
A191L1 2 (1)
WELAIK

Parametry produktu:

  • Napětí: 110 ~ 240V / 50/60Hz (-15% ~ +10%)
  • Maximální proud pro odporovou zátěž: 5A
  • Zatížení: 1 – 1000W na jeden okruh (stmívače 3 – 350W)
  • Bez nutnosti použití zátěžového adapteru
  • Vlastní spotřeba < 0,1 mA (0,03W, u stmívačů 0,5W)
  • Provozní teploty od -20°C ~ +70°C
  • Vzdušná vlhkost méně než 93% RH
  • Životnost produktu minimálně 100 000 cyklů
  • CE / RoHS
  • tloušťka po montáži na zeď- 8 mm

 

Vypínač je možné zamontovat nejen do nové, ale i do stávající elektrické instalace. Hloubka podomítkové krabičky 45mm (standard), rozteč uchycení strojku - modulu 60mm (standard) - KU 68.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné vypínače
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová
Řazení vypínače: ř. 6/7
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RG Avatar autora | 25.2.2023
Velmi kvalitní konstrukce, chytrá elektronika, zátěž již od 1W což nese velkou výhodu oproti levnějším výrobkům konkurence. Tahle vlastnost byla pro mě rozhodující při koupi.

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...