skleněný dotykový vypínač kompletní ř.5- tmavě šedý

Dotykový vypínač (řazení 5)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: A921DS
705 Kč 582,64 Kč bez DPH
skleněný dotykový vypínač kompletní ř.5- tmavě šedý

Dotyková plocha rámečku je vyrobena z tvrzeného skla tmavě šedé barvy, velikost rámečku je 80 x 80 mm.

Kolečko na dotykové ploše vypínače označuje místo dotyku a zároveň má i funkci podsvícení.

Podsvícení je ve dvou barvách – červená/zapnuto, modrá/vypnuto.

Vypínač funguje ve standardní elektrické síti 230V a umožňuje ovládat dva světelné okruhy ovládané z jednoho místa. Je značený jako řazení č.5 popřípadě jako vypínač č. 5.

 

Parametry produktu:

Napětí: 110 ~ 240V / 50/60Hz (-15% ~ +10%)

Maximální proud pro odporovou zátěž: 5A

Zatížení: 1W – 1000 W na jeden okruh (stmívače 3 – 350W)

Bez nutnosti použití zátěžového adapteru

Vlastní spotřeba <0,1 mA (0,03W, u stmívačů 0,5W)

Provozní teploty od - 20°C ~ +70°C

Vzdušná vlhkost méně než 93 % RH

Životnost produktu minimálně 100 000 cyklů

CE / RoHS

Tloušťka po montáži na zeď- 8 mm 

Vypínač je možné zamontovat nejen do nové, ale i do stávající elektrické instalace. Hloubka podomítkové krabičky 45mm (standard), rozteč uchycení strojku - modulu 60mm (standard) - KU 68.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné vypínače
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě šedá
Řazení vypínače: ř. 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...