ř.6 a 7

Dotykový skleněný vypínač od značky Welaik, zařazený do kategorie č. 6 (7), je určen pro ovládání jednoho světelného okruhu až z pěti různých míst. Tento typ vypínače se často označuje také jako schodišťový vypínač. V rámci dotykových vypínačů od Welaik se nevyužívají tradiční křížové vypínače. Do jednoho okruhu lze zapojit až pět vypínačů od Welaik. Tyto vypínače je možné snadno zaměnit za již namontované klasické mechanické vypínače. Všechny vypínače od Welaik lze instalovat do standardní elektroinstalace.

Na rozdíl od jiných podobných dotykových vypínačů, vypínače od Welaik pracují s LED svítilnami již od 1 W, a proto není nutné do okruhů přidávat LED kompenzátor. Tyto dotykové skleněné vypínače od Welaik jsou k dispozici v čtyřech základních barevných variantách: bílé, černé, šedé a krémové.

Vypínače zařazené do kategorie č. 6/7 od Welaik jsou dostupné s různými funkcemi, včetně ovládání dotykem, ovládání dotykem a dálkovým ovládáním a také ovládání dotykem ve spojení s chytrým telefonem. Wi-Fi vypínače od Welaik řady č. 6/7 lze ovládat z jakéhokoli místa, kde máte připojení k internetu, ať už jste v práci, na dovolené nebo kdekoliv jinde.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
2291 1 modul vypinace schodistovy krizovy r 6 a r 7 a912
WELAIK
519,01 Kč bez DPH
628 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK. Pro jeden světelný okruh ovládaný z více míst. Řazení: č.6 a č7

Kód: A912
A914 2
WELAIK
598,35 Kč bez DPH
724 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK.  Pro jeden světelný okruh ovládaný z více míst. Schodišťový/křížový ř.6 a ř.7 + s možností dálkového ovládání.

Kód: A914
WELAIK modul vypínače, schodišťový křížový ř.6 a ř.7 A912 WiFi
WELAIK
788,43 Kč bez DPH
954 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK.   Pro jeden světelný okruh ovládaný z více míst.   Řazení: č. 6/7 + s možností ovládání přes wifi a...

Kód: A912-WIFI