ř.6+6

Dotykový skleněný vypínač od značky Welaik, zařazený do kategorie č. 6+6, je určen pro ovládání dvou světelných okruhů ze dvou různých míst. Tento typ vypínače je také známý jako dvouvypínač 5B, což znamená, že je vybaven dvěma "schodišťáky" v jednom zařízení. Vypínač osvětlení 6+6 od Welaik může být snadno nahrazen za již namontované klasické mechanické vypínače. Všechny vypínače od Welaik jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly do standardní elektroinstalace.

Na rozdíl od jiných podobných dotykových vypínačů, vypínače od Welaik pracují s LED svítilnami již od 1 W, což eliminuje potřebu přidávání LED kompenzátorů do okruhů. Tyto dotykové skleněné vypínače od Welaik jsou k dispozici v čtyřech základních barevných variantách: bílé, černé, šedé a krémové.

Vypínače zařazené do kategorie č. 6+6 od Welaik jsou dostupné s různými funkcemi, včetně ovládání dotykem, ovládání dotykem a dálkovým ovládáním a také ovládání dotykem ve spojení s chytrým telefonem. Wi-Fi vypínače od Welaik řady č. 6+6 lze ovládat z jakéhokoli místa, kde máte připojení k internetu, ať už jste v práci, na dovolené nebo kdekoliv jinde.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
2294 1 modul vypinace dvojity schodistovy krizovy r 6 6 a922
WELAIK
598,35 Kč bez DPH
724 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK.Pro dva světelné okruhy ovládané z více míst.(řazení č.6+6 nebo č.5B)

Kód: A922
A924 2
WELAIK
637,19 Kč bez DPH
771 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK.  Pro dva světelné okruhy ovládané z více míst. Řazení č.6+6 nebo č.5B + s možností dálkového ovládání.

Kód: A924
WELAIK modul vypínače, jednoduchý ř.6+6 + A922 WiFi
WELAIK
949,59 Kč bez DPH
1 149 Kč

Elektronický modul jednoduchého dotykového vypínače systému WELAIK. Pro dva světelné okruhy ovládané z  z více míst.   Řazení: č.6+6 + s možností ovládání přes wifi a...

Kód: A922- WIFI