Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

vypínač mechanický jednoduchý č.6 A712L - ivory creme

WELAIK vypínač mechanický jednoduchý č.6 A712 L  (schodišťový)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A712L
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
vypínač mechanický jednoduchý č.6 A712L - ivory creme

WELAIK vypínač mechanický jednoduchý č.6 A712L  (schodišťový)

Střídavý přepínač č.6 (schodišťový)

Použití: ovládaní jednoho světla ze dvou míst. Na jedné straně chodby se vypínačem č.6 se světlo rozsvítí a na druhé straně chodby se to samé světlo druhým vypínačem č.6 zhasne. Vypínač č.6 se dá použít i jako vypínač č.1.

Provedení: spínač s jednou klapkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: vypínače mechanické
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...