Podlahové světlo + PIR sensor, 1,5W, 240V, šedá barva

Kompletní podlahové schodišťové světlo 1,5W 240V s PIR sensorem barva šedá.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 1405
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Podlahové světlo + PIR sensor, 1,5W, 240V, šedá barva

Kompletní podlahové schodišťové světlo 1,5W 240V s PIR sensorem barva šedá

Nastavení barevného podání v 5-ti krocích od 1800K až po 7500K.

Možnost stmívání / regulace intenzity světla.

Pohybový senzor snímá v úhlu 90 stupňů ve vzdálenosti 4-8 metrů.

Nastavitelný denní nebo noční režim senzoru,

Doba sepnutí nastavitelná na 90s, 180s, a 360s.

Modul světla bílý, rámeček bílé tvrzené sklo tl. 4 mm

Velikost: 86 x 86 mm

Připojení do jakékoliv standardní instalační krabice typu KU68, apod. Připojení na silové vodiče L + N - tedy není potřeba žádné napájecí trafo, a můžete instalovat místo jakékoliv běžné zásuvky 240V.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientační schodišťové osvětlení
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...