Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

čtyřnásobný skleněný panel 1+1+zás+zás - tmavě šedý

A491188DS1

Čtyřnásobný skleněný panel 1+1+zás+zás-tmavě šedý.

Krycí rozměr panelu - 293 mm (80+71+71+71).

Všechny rámečky můžete nainstalovat libovolně dle potřeby: vodorovně nebo svislé.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A491188DS2
745 Kč 615,70 Kč bez DPH
čtyřnásobný skleněný panel 1+1+zás+zás - tmavě šedý

Panely z tvrzeného skla kromě vysoké odolnosti a výhodné ceny nabízejí i řadu dalších výhod. Především se velice snadno čistí – mají hladký povrch bez spár, který neabsorbuje nečistoty a nepřitahuje prach. Případnou skvrnu lze snadno odstranit – panel stačí utřít vlhkým hadříkem.

Pro demontáž panelu/rámečku doporučujeme použít plochy šroubovák o šířce cca. 5 mm. Skleněný panel/rámeček je kompatibilní se všemi přístroji z řady WELAIK.

Všechny rámečky můžete nainstalovat libovolně dle potřeby: vodorovně nebo svislé.

Krycí rozměr panelu - 293 mm (80+71+71+71).

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné panely
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...