Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

trojnásobný skleněný panel 0+zás+zás - černý

A39088B1

 

Trojnásobný skleněný panel 0+zás+zás - černý

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A39088B1
548 Kč 452,89 Kč bez DPH
trojnásobný skleněný panel 0+zás+zás - černý
A39188B1
WELAIK

Trojnásobný skleněný panel 0+zás+zás.

 

Krycí rozměry panelu - trojrámeček má délku 222 mm (80+71+71)

 

Panely jsou vyráběné z tvrzeného skla, které zajišťují vysokou odolnost i příznivou cenu. Další významnou výhodou je snadné čištění díky hladkému povrchu bez spár, který neabsorbuje nečistoty a neusazuje se na něm prach. V případě znečištění stačí použít vlhký hadřík.  

Pro demontáž panelu/rámečku doporučujeme použít plochý šroubovák o šířce cca 5 mm. Skleněný panel/rámeček je kompatibilní se všemi přístroji z řady WELAIK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Černá
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...