čtyřnásobný skleněný panel 0+zás+zás+0 - černý

A490880B1

WELAIK čtyřnásobný skleněný panel vypínače 0+zás+zás+0 - černý

Krycí rozměry panelu - rámeček má délku 293 mm (80+71+71+71)

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: A490880B1
647 Kč 534,71 Kč bez DPH
čtyřnásobný skleněný panel 0+zás+zás+0 - černý
A40880B1
WELAIK

Čtyřnásobný skleněný panel 0+zás+ zás+0.

Krycí rozměry panelu - čtyřrámeček má délku 293 mm (80+71+71+71)

 

Panely jsou vyráběné z tvrzeného skla, které zajišťují vysokou odolnost i příznivou cenu. Další významnou výhodou je snadné čištění díky hladkému povrchu bez spár, který neabsorbuje nečistoty a neusazuje se na něm prach. V případě znečištění stačí použít vlhký hadřík.  

Pro demontáž panelu/rámečku doporučujeme použít plochý šroubovák o šířce cca 5 mm. Skleněný panel/rámeček je kompatibilní se všemi přístroji z řady WELAIK.

Doplňkové parametry

Kategorie: BLANK panely na zakázku
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK výrobce dotykových vypínačů a skleněných zásuvek.

 

Moderní a sofistikované řešení vypínačů osvětlení přináší řadu výhod. Každý vypínač v našem sortimentu nejenže plní své funkce efektivně, ale zároveň přináší atraktivní a elegantní design, který zdokonaluje interiér vašeho domova. Naše designové vypínače jsou vyrobeny z čirého Opti White tvrzeného skla, což dodává jejich kráse dokonalou podobu. Vypínač WELAIK lze ovládat jednoduše letmým dotykem nebo pomocí mobilního telefonu či dálkového ovládání. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment, zahrnující nejen samostatné skleněné vypínače osvětlení a zásuvky, ale i sety s kombinací skleněných panelů a rámečků pro překrytí až pěti modulů vypínačů nebo zásuvek WELAIK. Díky nejnovějším výrobním postupům jsou dotykové vypínače WELAIK vybaveny funkcí, která eliminuje potřebu zátěžového LED kompenzátoru v okruhu osvětlení, což zajišťuje spolehlivý provoz se všemi svítidly od 1 W. 

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...