Garance doručení do Vánoc: S naší zárukou doručení do Vánoc vám slibujeme, že pokud provedete objednávku do 19.12.2023, objednávka Vám dorazí včas - (platí na PPL přepravu)

zásuvka polomodul TV -1 tmavě šedá

WELAIK Televizní zásuvka TV-tmavě šedá

 

Televizní zásuvka do instalační krabičky – polomodul.

Dostupnost Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Kód: A82TVDS
98 Kč 80,99 Kč bez DPH
zásuvka polomodul TV -1 tmavě šedá

Polmodul WELAIK lze kombinovat s dalšími polmoduly USB, COM, TV, SAT, AUDIO, případně druhou polovinu rámečku můžete ukončit záslepkou bez funkce.

 

Velikost: 22,5 mm x 45 mm

 

Do každého rámečku lze instalovat 2ks polmodulů a kombinovat tak různé funkce polmodulů do jednoho rámečku.

 

Konektor je určen pro připojení koaxiálního kabelu, který se připojuje ze zadní části polmodulu pomocí univerzálního násuvného spoje-upevnění kabelu pomocí šroubu.

 

- max. průměr kabelu: 6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: TV
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WELAIK vnímá přání a potřeby svých zákazníků. Bezdrátové standardy a nástup technologií s využitím internetového protokolu (IP) umožňují mnoha domácnostem její komfortní ovládání. WELAIK produkuje kompletní řadu cenově dostupných výrobků kabelové a bezdrátové domácí automatizace přinášející bezpečnost, pohodlí, komfort a ekonomiku. WELAIK bezdrátové produkty lze nainstalovat prakticky za pár hodin bez nutnosti rozsáhlé a nákladné rekonstrukce a stavebních zásahů. Umožňuje snadno nainstalovat a přizpůsobit existující inteligentní systém, a díky modulárnímu charakteru výrobků je dovoluje kdykoliv rozšiřovat o nově vyvinuté moduly a prvky.

Elegance, kvalita a originální design...